Etkinlik

POP-UP KADIKÖY

Muhit Kadıköy
KAÇTA GİDEM? 14.00
YAŞ ARALIĞI 16-55
KIZLAR
ERKEKLER
EFES PİLSEN
VOTKA TONİK
LONG ISLAND ICED TEA
SEVİŞEBİLİTE
KIYAFET Serbest kıyafet
GİRİŞ BELİRSİZ

Farklı lokasyonlarda gerçekleşen Pop-Up Tasarım Pazarı sayesinde, yerli sanatçı ve tasarımcılar için harika bir alan yaratılıyor. Bu alan bizlere de yarıyor ve birbirinden harika işlerle buluşma fırsatını yakalıyoruz.

Bu sefer Kadıköy’ü mesken edinen Pop-Up Tasarım Pazarı, Kadıköylü sanatçı ve tasarımcıların çalışmalarını bizlerle buluşturmaya niyet ediyor. Alternatif etkinliklere fazlasıyla aç olduğumuz bir ortamda, adeta ilaç gibi gelecek Pop-Up Kadıköy sayesinde pazar gününü işlevsel bir hale getirebiliriz.

Her seferinde farklı bir mekanda ortaya çıkan Pop-Up Kadıköy’ün Tasarım Pazarı’nda, beş tanesi yeni katılımcıdan oluşan toplam 24 tasarımcının çalışmaları yer alacak. Seramik, heykel, mobilya, takı, t-shirt, defter, kitap, kartpostal gibi pek çok farklı çeşit ve vegan yemekler yine bir arada olacak.

Katılımcılar:
49/50, Agarapati, Atölye Butka, Atölye Yeti, barbo // work+shop, Burcu Okut Jewelry, CoconArt Design, Danke, Dodo Seramik, Domatees, Eddlook, Envanter Heritage & Co. , Hoşaf, İki Satır, Kivi Atölye, Kök Tasarım, Merlin by Eylem, Monochrom, Mummu, Mutant Power, Patita, Sinek Sekiz, Tülin Edgüer, Yeni Klasör ve vegan yemekler.