Etkinlik

TONIGHT PRESENTS: PIONAL

Roxy
KAÇTA GİDEM? 22.00
YAŞ ARALIĞI 18-45
KIZLAR
ERKEKLER
EFES PİLSEN 12
VOTKA TONİK 25
LONG ISLAND ICED TEA 30
SEVİŞEBİLİTE
KIYAFET Tak takıştır
GİRİŞ 30 TL

Popüler kültür kalesini İstanbul’da farklı düzlemlerde, farklı tekniklerle koruyan iki klan, sezon kapanışıyla birlikte güçlerini birleştiriyor.

Play Tuşu ve Partapart’ın yeni parti serisi TBA, 29 Mayıs’ta TONIGHT Presents desteğiyle birlikte Roxy’de başlıyor.

 

MERHABA AŞAĞIDAKİ CÜMLE FELAKET GİZLİ BİR CÜMLEDİR, DİREKT KOPYALAYIP YAPIŞTIRARAK TWEET ATARSANIZ, YARIŞMAYA KATILIR, HATTA KAZANIRSINIZ:

“Bu akşam Roxy’de Pional varmış, ben de orada olurum. Ya da belki Roxy’de Pional’e de gidebilirim, tam karar veremedim.”

 

Nicolas Jaar’ın grubu DARKSIDE’ı İstanbul’da Orange Date ile birlikte ağırlayarak organizasyon pistine ısınan Play Tuşu ve bu yıl dördüncüsünü düzenleyecekleri IndieCity festivali ile izdihamlardan izdiham beğendirten plak şirketi Partapart’ın ortaklaşa gerçekleştirecekleri ilk gecenin esas oğlanı: PIONAL…

Pasaport kontrolünde kullandığı adıyla Miguel Barros, Hivern Discs’ten yayınladığı ilk EP’si, A Moot Point’ten sonra, electronica kulvarındaki hızlı ilerleyişi ile soluğu prestijli plak firması Young Turks’te aldı.

Siesta seven ülkenin bir diğer ağır topu John Talabot ile Destiny ve So Will Be Now gibi sıkı parçaları da beraber kaydeden Pional, geçen ay hayata geçirdiği Taurus projesiyle de downtempo electronica sevenlerin repeat butonlarını eskitmelerine sebep oldu.

Her electronica setin olmazsa olmazlarından Invisible/Amenaza ve It’s All Over’ı prodüktöründen dinlerken geceyi ısıtıp, dükkanı kapatacak isimler ise: Dr Evil, Men With A Plan ve The Red Hood.

TONIGHT Presents: Pional, 29 Mayıs gecesi Roxy’de.