SON EKLENENLER

Mumun Sönmediği Kulüpler

EKİN ERGÖK

Pozitifliğiyle insanın sinrini bozan yağuşuklu Ekin Ergök anası babası yüzünden magazin eklerine meze olarak sabahlarımızı şenlendiren, 2GET4’la çorba-janr deejayliğin kitabını yazan, şahane tablolar resmederek güzel kızların aklını alan bir genç irisi. Gece gezmelerinde alkolik muhtar gibi heryerden karşımıza çıkan şeker abimize şehrin en iyi kulüplerini sorduk.ekin

  • 5 MiniMüzikhol: Doğumunda bulundum, ilk adımlarını izledim, büyüdü kocaman oldu, insanların diline dolaştı ama o hala çizgisini çok bozmadan devam edebilen minik, sıcak kulübümüz. MiniMüzikhol'ü izninizle 1 numaraya yerleştiriyorum.
  • 4 Dogzstar: Kapandı mı? Siz öyle sanın... Sindiremeyiz, yediremeyiz! Zamanında 2GET4'a inanmış, yolumuzu açmış, dans etmekten gözümüze tuzlu ter kaçırtan partiler yaptırmış bir mekandır Dogzstar.. Club Bangkok'un oradaki partilerini unutamayız, unutturmayız!
  • 3 Babylon: Arkadaşlar kapıya isim yazdırınca giriyorum, içerisi güzel.
  • 2 Anjelique: Vaaaay kaliteli yerlere de mi gidermişim dedirten seçimim. Anjelique kaliteli bir mekan mı? Hayır… Müzik mi daha kaliteli? Hayır… İnsanlar mı daha kaliteli? Ona da hayır... Arada farklı tatlara dalıp, İstanbul'da görmekten sıkıldığım insanlar dışında birileriyle eğlenmek daha eğlenceli.
  • 1 Peyote: Şu anda gece kulübü kategorisine girer mi bilemem ama eskiden gece kulübü denince akla ilk gelen isimlerden biriydi Peyote. Ergenliğimde az şeyetmedim Peyote sayesinde. Hala da arada bir terasına çıkıp güzel müzik eşliğinde depozitolu Efes’lerimizi ucuzcu fiyatlara hüpletmenin keyfini yaşarız. Yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu Peyote?

KOMİK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER GÜLELİM

HEP BERABER GÜLELİM