DUMANI ÜSTÜNDE

TOM CLANCY’S THE DIVISION BEYAZ PERDEYE UYARLANIYOR

Başrolde Jake Gyllenhaal

Bilgisayar oyunlarından beyaz perdeye geçişin iyiden iyiye hızlandığı, sonuçlarının da eskiye nazaran çok daha başarılı olduğu oyundan film yapma furyasının son durağı Tom Clancy’s The Division olmak üzere.

Geçtiğimiz aylarda yayınlanan ve piyasaya çıktığı gibi satış rekorları kıran Ubisoft’un Tom Clancy’s The Division oyununun adı daha dün bir bugün iki demeden film dedikodularına karıştı. Aynı şekilde bir Ubisoft oyunu olan Assassin’s Creed’in daha fragmanıyla bile yarattığı ilgiyi görmüş olan şirket, adeta kan kokusunu alan köpek balığı gibi harekete geçti.

Filmle ilgili ortaya çıkan ilk haber ise Jake Gyllenhaal ile ilgili. Alınan bilgiye göre Gyllenhaal sadece filmin başrolünü üstlenmekle kalmayacak, aynı zaman prodüktörlüğünü de yapacak. Bir başka Ubisoft oyunu Prince of Persia’nın da film uyarlamasında başrolü oynayan Gyllenhaal, bu kez işe dört elle sarılıyor.

Gelen haberlere göre proje şu an senaristlerini bekliyor. Gyllenhaal dışında yönetmen ve oyuncu kadrosundan ise henüz haber yok. Bilmeyenler için paylaşalım, Tom Clancy’s The Division, para üzerinden yayılan bir virüs sonucu insan popülasyonun büyük ölçüde azaldığı ve kaosun hüküm sürdüğü New York’ta geçiyor. Oyuncular ise hem yayılan virüsü durdurmak, hem de şehri mümkün olduğunca bir arada tutmak için çeşitli çetelerle savaşıyorlar.

Bu yılın başında oyunun promosyonu için çekilen videolara bakarak ilerleyen zamanlarda bizlerin neyin beklediğine dair ufak bir fikir edinebilirsiniz.

KOMİK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER GÜLELİM

HEP BERABER GÜLELİM