DUMANI ÜSTÜNDE

KULLANDIĞINIZ INSTAGRAM FİLTRESİNİN TADINA BAKIN

Instagram Filtresi Otomati Hayirli Olsun

Grey İstanbul'un hayırlara vesile projesi kapsamında günde bin kere karşı karşıya geldiğiniz, çektiğiniz fotoğrafları süslediğiniz Instagram filtrelerinin tadına bakmak artık mümkün. Filtrelerin verdiği yetkiyle vintage'a yelken açmak, 7 like'lık fotoğrafı 50 like alabilecek kıvama getirmek, fenoya kasmak çok kolaydı. Şimdi bu filtrelerin tadına bakma zamanı.

 

 

Instagram filtrelerini metroda gördüğümüz otomatlara sokan uygulama Grey İstanbul'un dediğine göre klasmanında bir ilk. "Filtrelerin aroması olsa tatları neye benzerdi?" fikrinden yola çıkılan otomatta 19 Instagram filtresini afiyetle yemek mümkün. Bunun için yapmanız gereken şeyler;

 

- Fotoğraf çekmek

- Fotoğrafı filtrelemek

- Çektiğiniz fotoğrafı #instacandy hashtag'iyle paylaşmak

 

 

Bu adımların ardından Grey İstanbul'un geliştirdiği bir software programı fotoğrafınızı görüyor ve kullandığınız filtreyi algılıyor. Ardından da filtrenizin aromasıyla harmanlamış şekerleri otomattan servis ediyor.

 

 

İlk kez geçtiğimiz günlerde düzenlenen Kristal Elma Festivali'nde halka karışan otomatın yakın zamanda metro duraklarındaki yerini de almasını bekliyoruz.

KOMİK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER GÜLELİM

HEP BERABER GÜLELİM