DUMANI ÜSTÜNDE

EX MACHINA İKİLİSİ YENİDEN BİR ARADA

Annihilation'ı ısrarla bekleyin

Danny Boyle filmleri 28 Days Later ve Sunshine’ın senaryo yazarı Alex Garland’ın ilk yönetmenlik denemesi Ex Machina, 2015 bilim kurgu sineması adına en önemli anlardan biriydi. Hem bizim gönlümüzde, hem Michael Fassbender’ın gönlünde, hem de Hollywood’da yükselen Alicia Vikander’in Oscar Isaac ve Domnhall Gleeson’la başrolleri paylaştığı film, yapay zekanın şişede durduğu gibi durmadığını başarılı bir şekilde anlatmıştı.

Filmin başarısı, Alex Garland’ın sonraki projeleri için şimdiden heyecanlanmamıza yetmişti. İşte o sonraki projelerden birinin adı Annihilation…

Jeff VanderMeer’in romanından uyarlanacak Annihilation, 2013 yılından beri üzerinde durulan bir proje. 2017’de gösterime girecek filmin kadrosunda Natalie Portman, Jennifer Jason Leigh, Tessa Thompson ve Gina Rodriguez’in yer alacağı önceden açıklanmıştı. Yine bilim-kurguya ekmek banacak Annihilation, bir kavuşmaya vesile oldu.

Ex Machina’nın yıldızı ve son dönem sinema dünyasının en başarılı aktörlerinden biri olan Oscar Isaac, Annihilation’ın kadrosuna katıldı.

 

KOMİK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER GÜLELİM

HEP BERABER GÜLELİM