DUMANI ÜSTÜNDE

GAME OF THRONES’UN NEDEN SIZDIRILDIĞI BELLİ OLDU

Aşk insana neler yaptırıyor

Sona yaklaştıkça heyecanı iyice arttıran ama 4. bölümden itibaren hem sosyal medya hesapları hem dizinin senaryoları hem de kalan bölümleri hack’lenerek “Yok abi ben pazartesiyi bekleyeceğim” ve “Ben dayanamam izlerim”ciler olarak ikiye ayrılmamıza sebep olan Game of Thrones’un sızdırılmasının ardındaki sır perdesi açığa çıktı.

Spolier! -Ejderha’nın ölmesiyle- Spolier! ve son bölüm fragmanıyla ne olacağını öğrenmek için gün saydığımız 7. Game of Thrones sezonu, The Spoils of War isimli 4. bölümünden son bölümüne kadar “ortamlar”a düşmüştü. Dizinin hayranlarını ikiye bölen bu olayın perde arkası ise hepimize “Vay be!” dedirtti. Sevgilisi dizinin büyük bir hayranı olan bilgisayar korsanlarından Alok Sharma, sadece kız arkadaşını mutlu etmek için arkadaşlarını ikna edip böyle bir işe kalkıştığını açıkladı.

Dizinin Hindistan’da yayınlandığı şirkette çalışan dört arkadaştan bir tanesi, diğerlerini de ikna ederek böyle bir olaya kalkıştıklarını ve amacının sadece kız arkadaşını mutlu etmek olduğunu polislere söyledi. Polis sorgusunda itirafta bulunan Alok Sharma, “Niyetim diziyi yaymak değildi, sadece kız arkadaşım izlesin diye internete yükledim ve linki ona gönderdim. Olayların bu kadar büyüyeceğini hiç tahmin etmemiştim.” açıklaması yaptı ama Play Tuşu yemez arkadaşım.

Biz duyunca biraz güldük biraz üzüldük ama aşkı için dağları delen Mecnun yerine sevdiği için HBO hack’leyen çiftler görmek, sevdiği için karşıya geçmeye üşenen çiftlere ders niteliğinde bir hareket.

KOMİK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER GÜLELİM

HEP BERABER GÜLELİM