DUMANI ÜSTÜNDE

PEAKY BLINDERS VİDEO OYUNU GELİYOR

Sövmek için E'ye basınız

Beşinci sezon çekimleri tamamlanan Peaky Blinders, bu sefer televizyon dünyasından oyun dünyasına transfer oluyor.

peaky-blinders

Diziden sonra önce sinema filmi sonra da müzikali yapılıp suyu çıkartılmaya hazırlanan Peaky Blinders, bir de şansını oyun dünyasında deneyecek. Oyunun çıkış tarihi olarak 2020 yılını işaret eden dizinin yapımcıları, oyun için Endemol, Curve Digital ve FuturLab ile el sıkıştı.

Yapılan ilk açıklamalara göre, hikayeyi ön plana çıkaracak ve yalnızca dizinin takipçilerine değil aynı zamanda video oyunu tutkunlarına da hitap edeceğinin altı çizilen oyun, bakalım bir senelik kısa bir sürede nasıl bir gelişim gösterecek de bu iddiaların altından kalkacak. Eli yüzü düzgün, başarılı sınıfına dahil edeceğimiz bir oyunun yapım aşamasının minimum 2-3 yıl sürdüğünü düşünürsek 1.5 yıllık sürede böyle bir projeyi hayata geçirmek biraz riskli bir hareket olacak.

Diziden aşina olduğumuz mekanlar ve karakterleri göreceğimiz oyun hakkında konuşan Curve Digital CEO’su Dominic Wheatley, Peaky Blinders’ın favori dizilerinden biri olduğunu ve dizideki karakterlerle dolu interaktif bir dünya yaratma fırsatının kendileri için fazlasıyla keyifli ve heyecanlı bir süreç olduğunu açıkladı.

Çekimleri tamamlanan beşinci sezonunun ardından iki yeni sezon daha izleyeceğimiz dizi, bakalım bu kadar farklı alana yayılmanın kötü etkilerini görecek mi?

KOMİK BİR ŞEY VARSA HEP BERABER GÜLELİM

HEP BERABER GÜLELİM