EVDEN DIŞARI ÇIKMAK İÇİN EN GÜZEL 37 NEDEN

Bir zamanlar bir garajistanbul vardı; 10 yıl önce açılan, birçok ismi sahnesinde ağırlayan… Evet, hatırladınız. İşte garajistanbul artık sadece “Garaj” olarak anılacak ve müthiş bir değişim içinde! Garaj, Play Tuşu olarak altına adımızı yazdırdığımız bir line-up’la şehrin yeni sesi olmaya geliyor.

Kimlerle geliyor? 22 Eylül’de yayınlanacak yeni albümüyle rock müziğin en önemli temsilcilerinden The Horrors, efsanevi The Beta Band’in vokali Steve Mason, elektronik müziğin rock hali ve Soulwax’in DJ alt kimliği 2manydjs, dinlemeye başladığımız anda “Ne birası ya, bana rakı verin!” dedirtecek Altın Gün, şarkılarıyla gülerken ağlatacak Jens Lekman, rock’n roll’un en saf temsilcisi Black Lips ve say say bitiremeyeceğimiz birbirinden başarılı birçok isim bu sezon Garaj sahnesinde olacak!

#garajsoundsbetterwithyou mottosuyla hem müzisyenlere hem de müzik severlere kucak açan Garaj’da sahne alacak bütün isimleri, “Hmm, kimmiş bunlar?” dediğiniz herkesi bu listede bulabilirsiniz. Biletler için de geç kalmayın, hızla tükeniyorlar!