KAÇAK ET KESEN VİDEOLAR

KAÇAK ET KESEN VİDEOLAR


Bu Videolar Meme Yapmış


Çıplaklar kampı, Çıplak Silah, kral çıplak, anadan doğma, üstsüz model, üstsüz DJ… Meme, az meme, çok meme, daha çok meme… Gerçeği tüm çıplaklığıyla sunan şeylere bayılıyoruz. Tıpkı bu modeli hayata geçiren müzik videolarına bayıldığımız gibi.

“Açmayın dedeler” konsepti ile RTÜK’ten onaysız yapılan bu videoları izlerken odaya anamızın babamızın girme ihtimalini göz önünde bulundurup, elimiz alt+F4’e tutkallı bir biçimde izlediğimiz günler artık geride kalsa da, hala “Üff memeye bak” gibi sığ yorumlar yapmaktan da alamıyoruz kendimizi.

Hal böyleyken bu durumu lehimize çevirelim dedik. İşbu videolarla ufak çaplı bir Vücudumuzu Tanıyalım sergisi açtık. Giriş bedava, dam sorunu da yok, +24 hiç yok. Yaşı tutmayanların yine de elini alt+F4’te hazır bekletmesinde fayda var.

 

KLAXONS – TWIN FLAMES

Öğlen teneffüsüne çıkan Klaxons ve “Kısacık etekli, dar elbiseli ah o liseli” arkadaşları kardeş kardeş otururken, videonun seyri birden değişiyor. Ama o nasıl değişim arkadaş… “Kimin eli kimin cebinde, elini veren kolunu kaptırır, kafam girsin” amacı güden bu değişimle siyam orgy’si kıvamına gelen video, David Lynch filmlerine taş çıkartacak bir hal alıyor. Cinsi sapık mısın nesin Klaxons?

 

QUEEN – BICYCLE RACE

Bisiklet denince aklımıza kasvetiyle ünlü bisikletçiler çarşısı Haşim İşcan Alt Geçidi geliyor. İleride çocuğumuza karne hediyesi olarak bisiket alacaksak, karbondioksitin harman olduğu bu alt geçitten alır mıyız bilmiyoruz. Ama bisiklet kullanmayı öğrenmeden evvel ona Queen – Bicycle Race videosunu izletebiliriz pekala.

Queen’in bol popo ve çok memeyle süslediği bu videoda bisikletlerin kaç vites olduğunu çok merak ediyoruz. Şaka şaka etmiyoruz.

 

SEBASTIEN TELLIER – COCHON VILLE

Kabasakal Tellier’nin Ku Klux Klan’dan emekli birkaç arkadaşıyla verdiği halk konserinden görüntülerden oluşan Cochon Ville videosu, tıpkı Klaxons – Twin Flames gibi zamanla orgy’lere gebe bir hal alıyor. Tellier ise bu durumdan çok memnun. Kaba etleri görünce ağzının suları akıyor, gözleri fal taşı gibi açılıyor. Belli ki hallenmiş bizim Fransız. Disco’lara birebir olan Cochon Ville, videosuyla da RTÜK’e göz kırpıyor. Sapık bu Tellier galiba.

 

METALLICA – TURN THE PAGE

Load ve Reload ile bizce mükemmel işlere imza atsa da metal camiası tarafından taşlanan Metallica, Garage Inc. albümüyle sevdiği isimlerin şarkılarını süzgecinden geçirmişti. Bu süzgeçten geçen en iyi şarkılardan biri ise bestesi ve güftesi Bob Seger’a ait olan Turn The Page’di. Yayınlandığı dönem bolca tartışma yaratan videosu ise çıplaklık içermesine rağmen bunu seksi bir şekilde değil de, rahatsız edici bir şekilde yapmayı tercih etmişti. Kızına bakmak için dünyanın en eski mesleğiyle uğraşan bir annenin dramını anlatan video, yaptığı işlere kitaplar yazılası Jonas Akerlund tarafından yönetilmişti.

 

SOFT CELL – SEX DWARF

İngiliz polisinin kopyalarına el koyduğu, MTV’nin yasakladığı bu video, sado mazo ilişki konsepti ve Texas Chainsaw Massacre’ı aynı çatı altında toplayan pornografik yapısı ile gerçek anlamda kaçak et kesiyor. Soft Cell’in 1981 yılında çıkan ilk albümünün o dönem skandal yaratan videosunun Margaret Thatcher’ın gazabına uğradığını söylememize gerek bile yok.

 

 

NINE INCH NAILS – SIN

Trent Reznor’ın durulmadan önce it kopukluk ve haytalık peşinde koştuğu NIN döneminin belki de en rahatsız edici videosuydu Sin. Piercing ve takı sanatlarıyla ilgili insanları hobilerinden soğutan videoda, erkek ve kadın cinsel organının yürekleri ısıtmaktan çok uzak ilişkisi gözler önüne serildi. İsminin hakını veren bu videoda bol miktarda homoerotizm de mevcut.

 

 

Advertisement