senior sosyal medya & içerik yöneticisi arıyoruz

senior sosyal medya & içerik yöneticisi arıyoruz


bul bizi bul bizi bul


2020 yılına mitoz bölünmeyle giren playtuşu ekibi büyüyor. Daha önce hep uzun uzun iş ilanları yazmıştık, şakalar komiklikler yapmıştık, bu sefer dünyanın en dümdüz iş ilanını veriyoruz.

  • – playtusu.com’u biliyor ve daha da önemlisi playtusu.com/ajans kısmında yaptıklarımıza ve markalarımıza hakimsen…
  • en az 4 yıllık üst düzey ajans & dergi deneyimin varsa…
  • – özellikle moda ve yeme içme sektörüne hakimsen ve eksiksiz içerik üretip, markalarımız ile iletişimi %100 başarılı ilerletebileceğine inanıyorsan…
  • – sıfırdan sosyal medya, offline / online içerik yaratımında, iş takibinde ve mini-proje üretimlerinde sazı eline alıp intro, chorus, solo ve outro çalabileceğine eminsen…
  • – ingilizce seviyen ve araştırmacı ruhuna tam anlamıyla kefilsen, “içerik olsun diye içerik” değil de “kim yapmış lan bu içeriği?” dedirtecek şekilde işleri güvenle çıkartabiliyorsan aramıza katılmanı dört gözle bekliyoruz.

 

Başvuru yapacak kişilerin dikkatle yukarıdakileri okuyup hepsine “Tamam, tamam, bu da tamam, tamam ya hepsi tamam” dedikten sonra CV ve önyazılarını [email protected]’a ulaştırmaları yeterli.

Bu iş full-time’dır, hiçbir türlü part-time veya freelance çalışabilmemiz maalesef mümkün değil.

Son olarak esnaf ağzıyla konuşmamız gerekirse bu iş pozisyonu senior bir pozisyon olduğu için maaşı da senior maaşıdır, beklediğimiz işlerin kalitesi de senior kalitesidir. Siz bizi anladınız.

Son başvuru tarihi: 31 Ocak 2020. Bol şans.