bill & ted 3’ten ilk fragman yayında

bill & ted 3’ten ilk fragman yayında


efsane geri dönüyor


Keanu Reeves ve Alex Winter’ı 27 yıl sonra tekrar buluşturacak Bill & Ted serisinin üçüncü filmi Bill & Ted Face the Music’in ilk fragmanı yayınlandı.

Bill & Ted’s Excellent Adventure ve Bill & Ted’s Bogus Journey filmlerinden uzun yıllar sonra tekrar izleyiciyle buluşmaya hazırlanan filmde ikilimiz bu sefer yetişkin bireyler olarak izleyici karşısına çıkacak. Yönetmen koltuğunda Dean Parisot’nun yer aldığı film, gezegeni kurtarmak için bir şarkı yaratmaya çalışan ikilinin bu şarkıyı bulamayınca çareyi geleceğe gidip şarkıyı kendilerinden çalmaya çalışmasını anlatacak.

Keanu Reeves ve Alex Winter’ı Bill ve Ted olarak klasik rollerinde bir kez daha izleyeceğimiz filmin kadrosunda William Sadler, Anthony Carrigan, Brigette Lundy-Paine ve Samara Weaving ve Kid Cudi gibi isimler yer alıyor. Saturday Night Live’ın yıldızlarından Beck Bennett, Bill and Ted 3: Face the Music’te Keanu Reeves’in küçük kardeşi rolünü oynayacak. Collider’ın haberine göre, Bill and Ted 3’te Amy Stoch, Bill’in üvey annesi Missy’i, Hal Landon Jr., Bill’in disiplinli üvey babasını canlandırırken, Jayme Mays ve Erin Hayes de Bill’in eşi Princess Joanna ve Ted’in eşi Princess Elizabeth karakterlerine hayat verecekler.

Amerika için vizyon tarihi 21 Ağustos 2020 olan Bill & Ted 3: Face the Music için Türkiye vizyon tarihi ile ilgili bir detay şu an yok.