kid cudi yeni albümünün detaylarını açıkladı

kid cudi yeni albümünün detaylarını açıkladı


man on the moon geri dönüyor!


2016’da yayınladığı Passion, Pain & Demon Slayin albümünden sonra solo bir işle karşımıza çıkmayan Kid Cudi, son olarak Kanye West’le birlikte kaydettikleri ve karışık yorumlar alan Kids See Ghosts albümünü yayınlamıştı. Bütün bunlar olurken oyunculuk kariyerini de bir yandan götüren Kid Cudi, uzun zamandır beklenen yeni albümünün detaylarını paylaştı.

Kid Cudi’nin bir antoloji haline getirdiği yeni albümünün ismi Man on the Moon III: The Chosen. Aydaki Adam’ın maceralarını son olarak 2010’da Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager isimli albümle anlatmaya devam eden Kid Cudi’nin yeni albümünün yayın tarihi ise 11 Aralık.

Pop Smoke, Skepta, Trippie Redd ve Phoebe Bridgers gibi isimlerin de yer aldığı albüm 18 şarkıdan oluşuyor. Aradan geçen 10 yılı telafi etmek ve herkesin hafızasını tazelemek için Kid Cudi, albümün arka kapağına yazdığı “Son 10 yılda Scott Mescudi cehennemden geçti ve geri döndü. Dünyasının sona ermiş olduğunu hissettikten sonra umut buldu ve hayatını saran karanlığın üstesinden geldi. Ama mutluluk da sonsuz değil. Barış sandığı şey kabusa dönüştü. Yıllardır hissetmediği acıyla bir kez daha uğraşırken kendini kaybolmuş halde buldu. Ruhunu şeytani Bay Rager’dan geri kazanmak için onu bulmalı ve onunla savaşmalı.” notuyla yeni albümün de hikayesini bizlerle paylaşmış oluyor.

11 Aralık’ta yayınlanacak albümün şarkı listesi hemen aşağıda.

Man on the Moon III: The Chosen Tracklist:
01. Beautiful Trip
02. Tequila Shots
03. Another Day
04. She Knows This
05. Dive
06. Damaged
07. Heaven on Earth
08. Show Out (feat. Pop Smoke and Skepta)
09. Solo Dolo, Pt. III
10. Sad People
11. Elsie’s Baby Boy (Flashback)
12. Sept. 16
13. The Void
14. Lovin’ Me (feat. Phoebe Bridgers)
15. The Pale Moonlight
16. Rockstar Knights (feat. Trippie Redd)
17. 4 Da Kidz
18. Lord I KnowAdvertisement