merakla beklediğimiz yeni edgar wright filmi last night in soho’dan fragman geldi

merakla beklediğimiz yeni edgar wright filmi last night in soho’dan fragman geldi


12 kasım'da vizyonda


Shaun of the Dead, Scott Pilgrim vs. the World ve Baby Driver gibi filmleriyle gönlümüze taht kuran Edgar Wright’ın merakla beklediğimiz yeni uzun metrajı Last Night in Soho’dan fragman geldi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@edgarwright’in paylaştığı bir gönderi

Komedi türünde master yapan ve bunu her filmiyle gözümüze sokmaktan çekinmeyen Edgar Wright, Last Night in Soho ile beraber türden ilk defa hiç olmadığı kadar uzaklışıyor ve korku/gerilim sinemasına adım atıyor. Wright’ın senaryosunu Penny Dreadful ve 1917 gibi yapımlarda da katkısı bulunan Krysty Wilson-Cairns ile beraber kaleme aldığı film; 1960’ların moda dünyasına meraklı ve altıncı hissi kuvvetli bir moda öğrencisi olan Eloise’in etrafında dönüyor. Eloise’in bir tür zaman yolculuğuyla bağlantı kurduğu idolü Sandy ile giderek yakınlaşması, ardından da Londra’nın 60’lı yıllardaki karanlık dünyasının içine çekilmesi, genç Eloise’in başına tahmin ettiğinden daha fazla iş açılmasına sebep olacak.

Anya Taylor-Joy ve Thomasin McKenzie’ye ek olarak Diana Rigg, Terence Stamp, Rita Tushingham ve Michael Ajao gibi isimleri de kadrosunda bulunduran Last Night in Soho ülkemizde 12 Kasım tarihinde vizyona girecek. Fragman için buyursunlar.