taylor swift ödül konuşmasında sonraki grammy için adaylık rezerve etti

taylor swift ödül konuşmasında sonraki grammy için adaylık rezerve etti


yeni albüm duyurusu


Taylor SwiftMidnights” ile en iyi pop vokal albümü dalında Grammy kazandı ve kabul konuşmasında 19 Nisan‘da çıkacak olan bir sonraki stüdyo albümü “The Tortured Poets Department“ı duyurdu. Daha şimdiden sonraki ödülü rezerve etti de diyebiliriz. 

 

“Tamam, bu benim 13. Grammy’im, ki bu benim uğurlu sayım. Bunu size daha önce söyledim mi bilmiyorum. Kayıt Akademisi üyelerine bu yönde oy kullandıkları için teşekkür etmek istiyorum, ancak Kayıt Akademisi’nin oylama şeklinin hayranların tutkusunun doğrudan bir yansıması olduğunu biliyorum. Bu nedenle hayranlarıma teşekkür etmek için son iki yıldır sizlerden sakladığım bir sırrı açıklamak istiyorum; yepyeni albümüm 19 Nisan’da çıkıyor. Adı ‘The Tortured Poets Department’. Şimdi gidip kuliste kapağını yayınlayacağım. Teşekkür ederim, sizi seviyorum! Teşekkür ederim!”

 

Swift’in Instagram’ında hemen yayına giren gönderi, albümün sanat çalışması gibi görünen şeyi ortaya çıkardı. Ayrıca el yazısıyla yazılmış bir notun fotoğrafını da paylaştı: “And so I enter into evidence / My tarnished coat of arms / My muses, acquired like bruises / My talismans and charms / The tick, tick, tick of love bombs / My veins of pitch black ink / All’s fair in love and poetry…” Şiiri (ya da şarkı sözlerini) “Sincerely, The Chairman of the Tortured Poets Department” diye imzaladı.

 

Birçok hayran Swift’in “Taylor’s Version” adındaki yeniden kayıt projesinin kalan son albümü olan “Reputation“ı resmen duyurmasını beklerken, pop yıldızı bugün erken saatlerde sosyal medya profil fotoğraflarını albümün renk düzenini yansıtacak şekilde siyah ve beyaz olarak değiştirmişti. 

 

Swift bu yıl, yılın albümü ödülüne aday gösterilen 2022 tarihli albümü “Midnights” ile altı dalda Grammy’ye aday gösterildi. Kalan Grammy ödüllerini şurada yayınladık. Meraklısınadır.