the naked gun’ın yeniden çevrimi 2025’te geliyor

the naked gun’ın yeniden çevrimi 2025’te geliyor


paramount pictures'un yeni filmleri


Paramount Pictures Çarşamba günü bir dizi gelecek filmin vizyon tarihlerini açıkladı. Bunlar arasında yönetmen Akiva Schaffer’in The Naked Gun komedi serisinin 28 Temmuz 2025’te vizyona girecek isimsiz yeni filmi de yer alıyor. İlk kez 2022 yılında duyurulan filmde Liam Neeson başrolde ve Seth MacFarlane yapımcı olarak yer alıyor.

 

Yönetmen Jeff Rowe’un TMNT 2’si, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem‘in devamı niteliğindeki film, 9 Ekim 2026’da vizyona girecek. Mutant Mayhem, geçtiğimiz Ağustos ayında vizyona girmiş ve dünya çapında 180 milyon dolar hasılat elde etmişti.

 

Stüdyonun takviminde yer alan diğer filmler arasında Jack Quaid ve Amber Midthunder’ın başrollerini paylaştığı ve 14 Mart 2025’te vizyona girecek olan Novocaine de bulunuyor. Yönetmenler Robert Olsen ve Dan Berk’in imzasını taşıyan aksiyon filminde Quaid, çalıştığı kurum soyulduktan sonra acı hissetmemesi bir avantaja dönüşen bir banka yöneticisini canlandırıyor.

 

Ayrıca, Dakota Fanning’in yönettiği Vicious 8 Ağustos 2025’te vizyona giriyor. Bryan Bertino’nun kendi senaryosundan yönettiği film, gizemli bir hediye aldıktan sonra üzücü bir gece boyunca hayatını savunan bir kadını konu alıyor.

 

Yönetmen Michael Gracey’nin orijinal müzikali Better Man, 17 Ocak 2025’te vizyona girecek. Biyografik filmde İngiliz şarkıcı Robbie Williams kendisini canlandırıyor.