ALEXA CHUNG ALEX TURNER AŞKINI ÜSTÜNDEN ÇIKARTMIYOR

ALEXA CHUNG ALEX TURNER AŞKINI ÜSTÜNDEN ÇIKARTMIYOR


Mesaj Kokan Hareketler


2007 ve 2011 yılları arasında vuku bulan, iki genetik harikasının birleşmesi suretiyle bilimkurgu filmlerini andıran, isimlerinin uyumu ile beşik kertmesinden hatta ilk görüşte aşktan bile daha özel bir uyumu yakalayan Alexa Chung ve Alex Turner çifti, ayrıldıklarında İngiltere bayrakları yarıya indirmişti. Kraliçe Elizabeth’e 2011 Temmuz ayı boyunca matem sebebiyle siyah giydirten bu ayrılığın tohumlarını Alex Turner’ın ‘’R U Mine?’’ dediği; ancak bizim ters bir kaynana misali hiç benimseyemediğimiz Arielle Vandenberg mi attı orası hala tam bir muamma.

 

 

Ailesinin Küçük Deniz Kızı’nı izledikten sonra ‘’Adını Arielle koydum’’ dedikleri çakma peri masalı kahramanının, karmadan nasibini alarak Alex’ciğini, Alex’ciğimizi, Alexa Chung’a kaptırması geçtiğimiz günlerde eski sevgililerin New York’taki ayaküstü sohbetiyle tasdiklenmişti.

 

 

‘Festival kızı’ tanımının sözlükteki karşılığı, kahküllerine kurban olduğumuz Alexa Chung, deniz kızı Arielle’e karşı çıktığı nispet turlarında üzerine Arctic Monkeys t-shirt’ü geçirip ‘yorumsuz’ bir mesaj verdi.

 

 

Alex ve Alexa’nın mürüvvetini kendimizinkinden büyük bir sabırsızlıkla bekliyor ve sizi Alex Turner’ın vakti zamanında yazdığı aşk mektubuyla baş başa bırakıyoruz:

 

"My mouth hasn’t shut up about you since you kissed it. The idea that you may kiss it again is stuck in my brain, which hasn’t stopped thinking about you since well before any kiss."