GRAFİK TASARIMCI ARIYORUZ

GRAFİK TASARIMCI ARIYORUZ


Başimizin üstünde Yerin Var


Aramak, taramak konusunda CSI Asmalı Mescit, çıkartıp ilk 11'de banko oynatmak konusunda Arsène Wenger ile yarıştığımız İK haftamızda editör veya editörler alarak hızımızı alamadık…

 

Hey sen; her yemek yediği restoranda menüye küfreden, yürüdüğü sokaklardaki tabelalara sinkaflar düzen, göz gezdirdiği dergileri Cyclops gibi yakmak isteyen, gözüne, bilgisine, pop kültürüne ve eline güvenen grafik tasarımcı canımızın içi; aşağıda senin için bir şeyler hazırladık:

 

 

– "Play Tuşu sadece websitesi değil mi? Benlik o kadar iş var mı?" diye düşünme. Kreatif ajansımız Zombi Kreatif'te Play Tuşu ekseninde giden bir sürü markamız, bir sürü işimiz var. Hem o diğer ajanslarda olan "Logoyu eşek kadar yap", "Daha markanın anlayacağı, ne bileyim 2010 yap", "Şunları yerleştir ver" gibi kreatif yönünü baltalayacak işler yok. Zevk alacağın, coşa coşa yapmak istediğin işler var.

 

– Photoshop ve Illustrator'ın efendisi, Flash ve HTML'de ise dünya markası olup mesleki deformasyonun sonlarında gezinmen bizim için olmazsa olmaz.

 

– Zombi Kreatif, Play Tuşu ile dirsek temasında yürüyen bir yapıda olduğundan dolayı proje yönetimi, fotoğraf, video ve kreatif olarak kodlayabileceğiniz herhangi bir dala az biraz bulaşmış olmanız da size köfte olarak dönecektir.

 

– Günün sonunda bir memur ağzıyla konuşmamız gerekirse: bu pozisyon tam zamanlı (09.00 – 18.30 / ofis Asmalımescit Beyoğlu'nda) olup, sigortası, ticket'ı, maaşı ve oraleti olan bir pozisyondur. 

 

– Gözün ve yarattığın işler zaten jantiyse deneyimin bizim için çok çok da önemli değil. Kendine güveniyorsan CV, portfolyo ve İsim Şehir'de seçtiğin harfle oynayıp tasarlayacağın örnekle birlikte seni [email protected]'da hararetle bekliyoruz. 

 

Gel bizi bul.

Play Tuşu & Zombi Kreatif