TAME IMPALA ÜÇÜNCÜ ALBÜMÜYLE GERİ DÖNÜYOR

TAME IMPALA ÜÇÜNCÜ ALBÜMÜYLE GERİ DÖNÜYOR


Hep Geri Gidiyormuşuz Hissiyatina Son


"Boş duranı psychedelic müzik tanrısı sevmezmiş." sözüne biraz gecikmeli (üç sene kadar) olarak inanmaya başlayan Kevin Parker ve can kardeşlerinden oluşan Tame Impala, üçüncü albümlerinin karambol olan tarihini bu gece en azından üç aşağı beş yukarı açıklamış oldu. Türk dinleyicisini de Innerspeaker ile yorup Lonerism'le döven Avustralyalı beşliden sızan haber katman katman güzellikler taşıyor.

 

Açıkçası beklenen açıklamayı da gruptan önce, plak şirketi / menajerlik şirketi işlevi gören Spinning Top Music yapıyor. Nasıl yapıyor? 2014'e damgasını tatlı tatlı vuran leak mevzusuyla yapıyor. Tam anlamıyla leak diyemeyeceğimiz "Kavga çıkarmak için belalıya önden sataşan çocuk göndermek" işlevindeki basın bülteni aşağıdaki gibi:

 

 

"2015'te kesin çıkacak, yok efendim 2016'ya sarktı, hayır hayır Kevin Parker önce bir çuval dolusu pop yıldızıyla daha düet yapacak" derken Spinning Top Music'ten gelen sızıntıyla artık kesinleşen ise Tame Impala'nın bu yıl içinde dönüyor olacağı.

 

Paketten bonus olarak POND, The Growl ve Gunns gibi güzellikler de çıkıyorken buna gecenin haberi demeyelim de ne diyelim?

 

 

Bakalım bu albümle birlikte hangi çeşit planlamadığımız hülyalara dalacağız?