FULL HOUSE’UN DEVAMI FULLER HOUSE’TAN FOTOĞRAFLAR

FULL HOUSE’UN DEVAMI FULLER HOUSE’TAN FOTOĞRAFLAR


Eski dostlar, eski dostlar


Netflix ekranları, bir efsaneyi ağırlamaya hazırlanıyor. Çoğumuzun çocukluğuna damgasını vuran ABC dizisi Full House, Fuller House ismiyle günümüzü adapte oluyor.

 

1987 yılında başlayan ve toplam 8 sezon süren Full House, devamı niteliğindeki Fuller House’la bizlere Tanner Ailesi’ni geri verecek. Toplam 13 bölümlük Fuller House sezonu, 26 Şubat 2016’da Netflix’te yayınlanacak. Diziden paylaşılan ilk kısa fragmanının ardından bugün de ilk kez Fuller House’tan fotoğraflar yayınlandı. Eski dostları görünce nostaljiyle karışık bir sevinç yaşadığımız bu fotoğraflar, Full House dünyasında çok şeyin değişmediğini gösteriyor.

D.J. Tanner-Fuller (Candace Cameron Bure), Stephanie Tanner (Jodie Sweetin), Kimmy Gibbler (Andrea Barber) ve D.J.’in üç oğlu ile Kimmy’nin kızının hayatına odaklanacak dizi, her santimini ezbere bildiğimiz evde geçecek.

John Stamos (Jesse Katsopolis), Bob Saget (Danny Tanner), Dave Coulier (Joey Gladstone), Lori Loughlin (Becky Katsopolis) ve Scott Weinger (Steve Hale)’i ise konuk oyuncular olarak izleyeceğiz.