NICOLAJ COSTER-WALDAU İLE LANNISTER’LIKTAN GANGSTER’LİĞE

NICOLAJ COSTER-WALDAU İLE LANNISTER’LIKTAN GANGSTER’LİĞE


Shot Caller, ilk fragman!


Saban Films ve Lionsgate tarafından önümüzdeki ay seçili salonlara dağıtılacak Shot Caller‘ın ilk fragmanı yayınlandı. Birbirinden güzel tonlarca performansı olsa da, akıllarda hep bir Lannister olarak kalacak Nicolaj Coster-Waldau, bu sefer de başarılı bir iş adamından acımasız bir çete reisine dönüşen Jacob Harlon karakterine hayat veriyor.

nicolaj-coster-waldau

Ric Roman Waugh yönetmenliğinde izleyeceğimiz film, temelde Amerikan hapishane sistemini eleştiriyor. Kendi halinde bir aile babasıyken alkollü araç kullandığı için bir kişinin ölümüne sebep olan Harlon, bir anda kendini yaşamından tamamen zıt koşullar içinde bulduğu hapishane ortamında şiddet ve türevleriyle tanışır. Yeni ortamına kısa sürede adapte olan Harlon, Money mahlasıyla gangster’lik yolunda ilerler. Karakterimiz eski kimliği, yaşamı ve ailesiyle ilişkisini yavaş yavaş yitirmeye başlarken etrafında gelişen olaylar da büründüğü yeni hali şekillendirmeye devam eder.

Oyuncu kadrosunda Omari Hardwick, Lake Bell, Jon Bernthal, Emory Cohen, Jeffrey Donovan, Evan Jones, Benjamin Bratt ve Holt McCallany gibi isimleri de izleyeceğimiz Shot Caller, ilk gösterimini 17 Haziran’da Los Angeles film Festivali’nde yapacak.

 Advertisement