TİRİL TİRİL THRILLER: MICHAEL JACKSON ANİMASYONU

TİRİL TİRİL THRILLER: MICHAEL JACKSON ANİMASYONU


Michael Jackson's Halloween


Michael Jackson’ın son iki yılıydı, yanında oyuncak ettiği şempanzesinin gözünden hayatıydı derken farklı açılardan moonwalker’ımızın şanını yürüten projeleri, son dönemde çok duyuyoruz. Bu saydıklarımıza ek olarak bir de Cadılar Bayramı temalı, Michael Jackson’s Halloween animasyonu TV ekranlarına iniş izni istiyor.

michael_jackson_thriller

1982’den beri sektesiz her 31 Ekim günü, mutlaka dünyanın birkaç yerinde yeniden dirilen Thriller klasiği, diğer MJ şarkılarını da beraberine alarak CBS animasyonunun müziklerini baştan sona dolduracak. 1 saat süren animasyonda, Lucas Till ve Kiersey Clemons’ın seslendirdiği Vincent ve Victoria karakterlerinin, yanlarında bir köpekle cadılar bayramında atıldıkları maceraları izleyeceğiz. Genel olarak 777 Jackson Street, This Place Hotel’de geçen hikayede MJ’nin animasyonu da olacak, bol bol dans edecek elbet.

michael-jackson-halloween-

Yayınlanan poster çok içimizi açmamış olsa da, projeye dahil olan isimler güçlü olduğu ve MJ müzikali gibi bir animasyona benzediği için 1 saatimizi ayırır izleriz artık. Lucy Liu, Jim Parsons, Christine Baranski ve Alan Cummings gibi isimlerin seslendirme kadrosunda olduğu Michael Jackson’s Halloween’i gönül rahatlığıyla kardeşinize, çocuğunuza, yeğeninize ya da artık kime istiyorsanız ona izletebilirsiniz.

‘Cause this is thriller, thriller night!