OH WONDER 15 ARALIK’TA GARAJ SAHNESİNDE!

OH WONDER 15 ARALIK’TA GARAJ SAHNESİNDE!


Türkiye'de ilk konser!


Play Tuşu ve Garaj ortaklığıyla oluşturduğumuz line-up, gün geçtikçe güçlenmeye devam ediyor! Bugün bizi çok mutlu eden bir ismi de sizinle paylaştığımız için keyfimiz pek yerinde.

15 Aralık’ta Londra’nın en tatlı indie pop ikilisi Oh Wonder, Garaj sahnesinde olacak!

Müzik kariyerine 2014’te başlayan Oh Wonder, grupla aynı adı taşıyan ilk DIY albümünü 2015’te yayınlamıştı. Bu kadar yeni bir grubun kendi imkanlarıyla yayınladığı ilk albümü 500.000 adet satmayı başardı. Bağımsız bir grubun son yıllarda yakaladığı en büyük başarılardan biri olarak adlandırılan bu durumun ardından Conan O’Brien’ın programına katılan ikili, biletleri aylar öncesinden tükenen konserlerle dinleyicileri selamladı. Melankolik, romantik altyapılar ve indie marşına dönüşen sözlerle Lose It, Technicolour Beat, Drive ve Livewire gibi hit şarkılar büyük beğeni topladı.

İlk albümle dünya çapında büyük başarı yakalayan grup, geçtiğimiz aylarda ikinci stüdyo albümü Ultralife‘ı da yayınladı ve “Bu kadar yetmez, hepiniz bizim müziğimizi sevmeye başlayacaksınız.” diyerek dünya müzik listelerinde kendine “Ohh buradan her yer mükemmel görünüyor!” diyebileceği bir yer buldu.

Günümüz müzik sahnesinin en uyumlu ve tatlı ikililerinden biri olarak adlandırılan Josephine Vander Gucht ve Anthony West 15 Aralık’ta Garaj sahnesinde seni bekliyor!

Gel, hep birlikte Oh Wonder‘ın tatlı şarkılarına eşlik ederken biraz müzik muhabbeti yapalım. Sonra hava almaya çıkar, iki kadeh bir şey içeriz!

1 Ekim’e kadar sürecek bir bilet alana bir bilet bedava kampanyasıyla satışa çıkan biletler Biletix ve Garaj’da!