NIRVANA TİŞÖRTLERİNE ADANMIŞ BİR KİTAP

NIRVANA TİŞÖRTLERİNE ADANMIŞ BİR KİTAP


HELLOH? Nirvana T-Shirt Book


offshore tokyo isimli bir giyim firması, vintage Nirvana tişörtlerini bir araya getirerek bir kitapta topladı.

nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-10-0

Hepimizin bir dönem giydiği ve sonu temizlik bezi olan grup tişörtlerine bizden daha fazla değer veren offshore tokyo; Kurt Cobain’in 50. doğum günü şerefine, piyasada bulunan 100.000’den fazla vintage tişörtün en iyilerini HELLOH? Nirvana T-Shirt Book isimli kitapta bir araya getirdi.

nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-2-0

offshore’un kurucusu Akio Gatekata ve Ryohei’nin birlikte hayata geçirdiği projede tişört fotoğraflarının yanı sıra, Kurt Cobain’in şarkı sözlerinden grubun turne fotoğraflarına kadar bir çok şey yer alıyor. Koleksiyoncuların havada kapacağı bu kitabı ya da kapak tasarımının yer aldığı tişörtü sipariş etmek isterseniz offshore’un web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-1 nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-3-0 nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-4 (1) nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-4 nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-5 nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-6-0 nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-7 nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-8-0 nirvana-vintage-t-shirt-book-helloh-9