YILIN KONSER HABERİ: NICK CAVE AND THE BAD SEEDS İSTANBUL’DA!

YILIN KONSER HABERİ: NICK CAVE AND THE BAD SEEDS İSTANBUL’DA!


Yılın en güzel haberi!


Nasıl başlasak, nasıl anlatsak bilemedik. Biz direkt söyleyelim, 10 Temmuz 2018’de Nick Cave and the Bad Seeds, Garanti Caz Yeşili sponsorluğunda İstanbul’a geliyor!

nick-cave-sw-negative_0035-1

2016’da Skeleton Tree albümüyle kaliteli yüreklerimizi dağlama operasyonuna devam eden, altına imza attığı film müzikleriyle filmleri sayamayacağımız kadar tekrar tekrar izleten, müzik piyasasının en nevi şahsına münhasır kahramanlarından biri olan Nick Cave’in kafasının içinde ne olup bittiğini bilemeyiz. Bize düşen sadece müziğini benimsemek, bir yerde denk gelirsek önümüzü iliklemek.

İşte o önümüzü ilikleme fırsatı da ayağımıza kadar geldi. İKSV Caz Festivali kapsamında 10 Temmuz akşamı KüçükÇiftlik Park’a misafir olacak Nick Cave, kolay kolay unutmayacağımız bir konserle bizleri hem mest edip hem de üzmeye geliyor.

19 Eylül 2004’teki ülkemizi ziyaretinin ardından 14 yıl sonra buralara uğrayacak Nick Cave, bir daha ne zaman gelir bilinmez. O yüzden biletleri 26 Ocak Cuma, 10.30’da İKSV Gişe ve Biletix’te satışa çıkacak yılın konseri için kumbaranıza özen gösterip hazırda beklemekte fayda var! Senenin en büyük konseri haberi mi? Tabii ki öyle!