JESSICA LANGE AMERICAN HORROR STORY’YE DÖNÜYOR

JESSICA LANGE AMERICAN HORROR STORY’YE DÖNÜYOR


Cadılar teker teker geri geliyor


Her sene “Bu sefer nasıl korkacağız acaba?” diye beklediğimiz American Horror Story’nin yeni sezon oyuncu kadrosu, dizinin sevilen isimlerinden birini tekrar ağırlamaya hazırlanıyor.

jessica-lange-ahs-radical-reinvention

Yedinci sezonuyla geçtiğimiz kış ayında izleyiciyle buluşan AHS; Sarah Paulson, Emma Roberts, Evan Peters, Billie Lourd, Billy Eichner’lı kadrosuyla ekranlara gelmiş ve onuncu sezonuna kadar onayı kapmıştı. Dizide Elsa Mars, Fiona Goode, Sister Jude Martin, Constance Langdon karakterlerine hayat veren ve dizinin en sevilen karakterlerinin başında gelen Jessica Lange bu sezon diziye kaldığı yerden devam edecek.

Bizzat dizinin yapımcılarından Alexis Martin Woodall tarafından onaylanan gelişme, dizinin Coven/Murder House sezonlarının karması olacak American Horror Story: Apocalypse isimli yeni sezonunda daha çok korkacağımız anlamına geliyor. Ayrıca dizide daha önceki sezonlarda yer alan Taissa Farmiga, Lily Rabe, ve Emma Roberts’a da davetiye yolladıklarını açıklayan Woodall, sağlam kadrolu bir American Horror Story’nin bizi beklediği yönünde ilk uyarıyı yapmış bulunuyor.