JONAH HILL’E TRENT REZNOR VE ATTICUS ROSS’TAN SOUNDTRACK DESTEĞİ

JONAH HILL’E TRENT REZNOR VE ATTICUS ROSS’TAN SOUNDTRACK DESTEĞİ


Mid90's'i merakla bekliyoruz


Jonah Hill, geçtiğimiz günlerde yayınlanan fragmanıyla merakımızı iyice cezbeden Mid90’s ile ilk kez yönetmenlik koltuğuna oturmaya hazırlanıyor. Merakla beklediğimiz bu filmin müziklerini ise The Social Network’le Oscar kazanan soundtrack’te bir dünya markası Nine Inch Nails ikilisi Trent Reznor ve Atticus Ross hazırlayacak.

mid90s-Jonah-Hill

Hem senaristliğini hem de yönetmenliğini üstlendiği filmde Hill, isminden de anlaşılacağı gibi 90’ların ortasında geçen bir gençlik dramasına el atıyor. Hill, filmin ilham kaynaklarının ise, Larry Clark‘ın 1995 yapımı filmi Kids ve Shane Meadows‘un 2006 tarihli filmi This Is England olduğunu söylüyor. 90’larda geçen filmin nostaljik sanat yönetimi ve 16mm kamerayla çekilmesi, geçtiği zamanı en iyi şekilde yansıtacağına dair alametler.

13 yaşındaki Stevie’nin, problemli aile hayatı ve yeni tanıştığı kaykaycı çocuklarla ilişkisi filmin merkezinde. Kaykay sahneleri için Jonah Hill, Super 8 kamera kullanmış ve fragmanda muhteşem gözüküyor. Filmin başrolünde The Killing of a Sacred Deer‘dan hatırlayacağımız Sunny Suljic var. Ona yardımcı olacak isimler ise Katherine Waterstone ve Lucas Hedges. Beklentimiz yüksek, çok iyi bir iş çıkacağı fragmandan kendini belli ediyor.

Filmin ABD vizyon tarihi 19 Ekim 2018.