TENACIOUS D’DEN YENİ ALBÜM VE ANİMASYON DİZİ BİR ARADA GELİYOR

TENACIOUS D’DEN YENİ ALBÜM VE ANİMASYON DİZİ BİR ARADA GELİYOR


Post-Apocalypto


Mayıs ayında The Pick of Destiny’nin devam filmi için kolları sıvadığını açıklayan Tenacious D, bir yandan da yeni albümleri ve bizzat Jack Black tarafından çizilen bir animasyon serisinin yolda olduğunu açıkladı.Tenacious-D-Post-Apocalypto-1536088189-640x640

5 yıl aradan sonra bu sonbaharda ABD turnesine çıkacak Jack Black ve Kyle Gass ikilisi, en son 2012’de Rize Of The Fenix’i yayınlamıştı. Aradan geçen yıllarda o proje senin bu proje benim gezen ikilinin yolları tekrar kesişti. Davulda Dave Grohl’un yer aldığı Post-Apocalypto isimli albümlerinin geleceği bir süredir konuşulan ikili, bu albüm kapağını bonus bir haberle duyurdu.

Tamamı Jack Black tarafından çizilecek ve seslendirme kadrosunda Jack Black ve Kyle Gass’ın yer alacağı ve Youtube hesaplarından yayınlayacakları altı bölümlük bir animasyon dizi üzerinde çalıştıklarını paylaştı. Bir nükleer saldırıdan 1950’lerden kalma bir buzdolabın içinde saklana  iki arkadaşın hikayesini anlatacak dizi 28 Eylül’de ilk bölümüyle yayınlanacak.

Diziden bir de teaser yayınlayan ikili bakalım bu yolda nasıl maceralara bulaşacak.