YENİ NARCOS SEZONUNUN YAYIN TARİHİ FRAGMANLA AÇIKLANDI

YENİ NARCOS SEZONUNUN YAYIN TARİHİ FRAGMANLA AÇIKLANDI


Narcos: Mexico 16 Kasım'da yayında


Netflix‘in büyük bir hayran kitlesine sahip dizisi Narcos’un, ilk üç sezonunu geçirdiği Kolombiya’dan aksiyonun hız kesmeden devam edeceği Meksika‘ya transfer olduğu Narcos: Mexico’nun yeni fragmanı yayınlandı. Fragmanla birlikte yayın tarihi de açıklandı: 16 Kasım 2018

luna

José María Yazpik hariç dizinin önceki sezonlarından kimsenin yer almadığı Narcos: Mexico’da bu sezonki DEA dedektifimiz, ”Amerikan komedi filmlerindeki Meksikalı adam” olarak tanıdığımız Michael Pena olurken, Star Wars: Rogue One‘dan hatırladığımız Diego Luna ise Meksika’nın en büyük kartellerinden biri olan Guadalajara‘nın başı ve modern uyuşturucu trafiği sistemini getiren adam olarak bilinen Miguel Ángel Félix Gallardo aka Felix olarak karşımıza çıkıyor.

Günümüz modern uyuşturucu trafiğinin nasıl ortaya çıktığını ve kökenlerinin nasıl oluştuğunu anlamak için bizi ufak bir zaman yolculuğuna çıkartacak Narcos: Mexico, 1980’lerde Felix Gallardo ve Guadalajara kartelininin nasıl oluştuğunu, günümüzdeki haline nasıl geldiğini anlatacak. Dizide anlatılan karakterlerin bir çoğunun hayatta olduğu isimler arasında Joaquin “El Chapo” Guzman ve Juan Jose Esparragoza Moreno “El Azul” gibi ünlü baronlar da yer alıyor.

16 Kasım’da başlayacak yeni sezondan yayınlanan fragman hemen aşağıda.