SUSANNE BRIER VE NICOLE KIDMAN HBO İÇİN BİR ARAYA GELİYOR

SUSANNE BRIER VE NICOLE KIDMAN HBO İÇİN BİR ARAYA GELİYOR


The Undoing


Son yıllarda üst üste başarılı yapımlarla karşımıza gelen Danimarkalı yönetmen Susanne Brier, HBO’nun yeni dizisi için Nicole Kidman ile bir araya geliyor.

B003V5EDB8_TheOthers_UXWC1._V391275709_RI_SX940_

Son olarak Netflix’in Sandra Bullock’lu gerilim filmi Bird Box’ın yönetmen koltuğunda oturan Brier, veteran senarist ve son yılların büyük ses getiren Big Little Lies’ın yaratıcısı David E. Kelley ile güçlerini birleştiriyor. Jean Hanff Korelitz’in You Should Have Known, The Undoing isimli kitabından uyarlanacak The Undoing isimli dizi, hayatını her zaman istediği şekilde yaşamış ve bunda da başarılı olmuş bir terapistin, ilk kitabını yayınlamadan hemen önce eşinin vahşice öldürülmesi ve ardından yaşananları konu alıyor.

 

Big Little Lies’da birlikte çalışan David E. Kelly ve Nicole Kidman’ın, içerisinde Kidman’ın En İyi Kadın Oyuncu Ödülü de dahil olmak üzere birlikte 16 Emmy Ödülü kazandıktan sonra Susanne Brier’in gerilimi adım işlemeyi seven anlatımıyla bir araya gelecek olması, The Undoing‘i bizim için yeni sezon için merakla beklenecek diziler arasına sokuyor.