once upon a time in hollywood’dan poster paylaşıldı

once upon a time in hollywood’dan poster paylaşıldı


tarantino ve all-star ekibi vizyona hazır


Quentin Tarantino’nun merakla beklenen filmi Once Upon a Time in Hollywood’dan bir süredir haber almıyorduk. Malum filmden bir posterle Once Upon a Time in Hollywood tekrar gündemimize geldi.

Once-Upon-A-Time-In-Hollywood-Poster_1200_1778_81_s

Leonardo DiCaprio ve Brad Pitt’i aynı filmde buluşturacak Once Upon a Time Hollywood’da, DiCaprio eski bir western televizyon dizisinin yıldızı olan Rick Dalton’ı canlandırıyor, Pitt ise Dalton’ın uzun süreli dublörü Cliff Booth karakterine hayat verecek. 1969 yılında Hollywood’da geçen film, hippi kültürünün yükselişi ve Manson Ailesi‘nin yarattığı kaos içerisinde isimlerini duyurmaya çalışan bir aktör ve onun dublörünün yaşadıklarını anlatacak. Filmden paylaşılan poster bizleri biraz şaşırtmış durumda çünkü Manson ailesi sert bir hikayeyi anlatacak filmin posteri, bizleri bir romantik komedi filmi izleyecekmişiz izlenimi uyandırıyor.

Filmde yıldız ikiliye adeta bir all-star kadrosu eşlik ediyor. Margot Robbie‘nin Sharon Tate‘i canlandıracağı filmde, Al Pacino, Damian Lewis, Dakota Fanning ve Emile Hirsch‘ün yanı sıra Tarantino’nun kadrolu isimleri, Kurt Russell, Tim Roth ve Michael Madsen‘ı da izleyeceğiz.

Film, 26 Temmuz’da vizyona girecek.