frank ocean met gala’dan bildiriyor

frank ocean met gala’dan bildiriyor


meraba televole


Geçtiğimiz günlerde New York’ta gerçekleşen Met Gala, katılan ünlülerin kıyafetleriyle sosyal medyayı uzun bir süre işgal etmişti.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

One of my favorite photos this time around. Jeff Bezos, Jared Leto and Flying Saucer MET 2019 © 2019 Alien secrets unrevealed. @voguemagazine

Frank (@blonded)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu sene Gucci sponsorluğunda ve başta Lady Gaga olmak üzere, Alessandro Michele, Harry Styles, Serena Williams, Anna Wintour gibi önemli isimlerin ev sahipliğinde gerçekleşen gecenin teması Susan Sontag’ın ufuk açan “Notes on Camp” adlı eserinden ilham alınarak belirlendi. Türk insanının alışık olduğu kamp algısından olabildiğince uzak, kamp estetizminin başka bir tanımı olarak yorumlanabilecek geceye “ünlü akını” yaşandı.

Lizzo, Lupita Nyong’o, Jared Leto, Gigi Hadid, Kendall Jenner ve Jeff Bezos gibi ünlüler klasörünün en üst düzey isimlerini ağırlayan galanın bir ismi vardı ki geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da festivalin merakla beklenen isimlerinden olmasına rağmen aynı zamanda önemli bir görevi üstlenmişti.

Bahsettiğimiz isim tabii ki Frank Ocean. Aynı geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu seneye de Vogue’un sahadaki gözü olarak geceye katılan Ocean, elinin kolunun uzandığı her yere fotoğraf makinesini de sokarak ünlülerin hazırlık aşamalarını ve bizim göremediğimiz kısımlarda neler yaşandığını bol bol fotoğrafladı.

Fotoğrafların hepsini merak edenleri buraya alalım.