stranger things’in yeni sezonundan boy boy posterler ve bir sahne

stranger things’in yeni sezonundan boy boy posterler ve bir sahne


ve yeni karakter posterleri


Game of Thrones’un sona ermesiyle şu anda hype treninin en ön vagonunda yoluna devam eden Stranger Things’in üçüncü sezonundan bir sahne paylaşıldı.

Sanki bir önceki sezonu yıllar önce yayınlanmış gibi hissettiğimiz ama üstünden sadece 1.5 yıl geçmiş olan Stranger Things, yeni sezonuyla 4 Temmuz’da ekranlara gelecek. Vakit gittikçe daralırken “Yeni sezonu doğru dürüst anlatan bir fragman yayınlanmayacak mı?” diye düşünürken dün akşam itibariyle diziden minik bir sahne paylaşıldı.

Summer in Hawkins başlığıyla paylaşılan sahne, bu sezon karşılaşacağımız canavarlar ve hikayenin kötü taraflarından çok uzakta bir görüntüyü aktarıyor. Bütün Hawkins sakinlerinin yazın sıcaklarından kurtulmak için toplandığı havuz başında geçen sahnenin yıldızı ise Dacre Montgomery’nin canlandırdığı Billy Hargrove.

Billy’nin, Nancy ve Mike’ın annesi Karen ile flörtleşmesini izlediğimiz video, yeni sezona ait paylaşılan tek materyal değil. Bir de Stranger Things karakterlerinin 4 Temmuz’a uygun, bol havai fişekli posterleri de paylaşıldı.

Yakın zamanda daha uzun ve detaylı bir fragman görmeyi merakla bekliyoruz.