bryan cranston ve aaron paul beklenen breaking bad buluşmasına işaret çaktı

bryan cranston ve aaron paul beklenen breaking bad buluşmasına işaret çaktı


heisenberg hayattaysan tweet at


Geçtiğimiz sene, bizlere kan, gözyaşı ve meth ile veda edişinden yıllar sonra iki saatlik bir film ile geri döneceklerinin müjdesini veren Breaking Bad’in Heisenberg’ü ve Jesse’si Bryan Cranston ve Aaron Paul, dün Twitter’da yaptıkları eş zamanlı paylaşımla dört gözle beklediğimiz buluşmaya işaret etti.
Drug mule” olduğunu tahmin ettiğimiz iki eşeğin bulunduğu bir fotoğraf paylaşan ikili, görseli “Yakında” ifadesi ile yayınladı.

Geçtiğimiz Kasım ayında, Breaking Bad’in yaratıcısı Vince Gilligan, dizinin evreni içerisinde geçecek iki saatlik bir film üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Kaynaklara göre, şimdilik ismi Greenbrier olan film, Breaking Bad’in bıraktığı yerden devam edecek ve kaçırılan Jesse Pinkman’ın özgürlüğe ulaşmak için çabalayışını konu alacak.

Bryan Cranston da film hakkında yorum yapmış, “Bu filmde Walter White’ı görüp görmeyeceğimiz bir merak konusu” demişti.
Filmde Krysten Ritter, Jonathan Banks, Jesse Plemons, Matt Jones, Tess Harper, Robert Forster, Kevin Rankin ve Charles Baker gibi pek çok eski dostu tekrar göreceğiz. Tabii bu isimlerin bazıları dizide hayatını kaybettiği için nasıl ve ne şekilde hikayeye dahil olacaklarını bilmiyoruz. Bol bol sürpriz ve flashback bizleri bekliyor gibi.

Breaking Bad’in ve dizinin spinoff’u Better Call Saul’un yayıncı kanalı AMC de, filmi Netflix’te prömiyerini yaptıktan sonra yayınlayacak.
Bu tweet’lerin anlamını çözmeye çalışırken bir yandan da Aaron Paul’ü, Anthony Hopkins ve Evan Rachel Wood’lu Westworld’ün 2020’de gelecek üçüncü sezonunda izleyeceğimizi hatırlatmayı görev biliriz.