dark’ın üçüncü sezon çekimleri başladı bile

dark’ın üçüncü sezon çekimleri başladı bileNetflix’in ilk Almanca yapımı ve aynı zamanda en kafa karıştıran yapımı olan Dark’ın üçüncü sezon çekimleri başladı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

And we are back! Shooting Dark Season 3. On our 1st shooting day. @darknetflix @netflixde @netflix #darknetflix

baranboodar (@baranboodar)’in paylaştığı bir gönderi ()


Geçtiğimiz hafta yayınlanan ikinci sezonu kafamızda tam olarak oturtmak için ilk sezonu ikinci kez izlemeye başlamışken, dizinin yönetmeni Baran bo Odar, Instagram hesabından üçüncü ve son sezonun çekimlerinin başladığını resmen duyurdu. Oliver MasucciKaroline Eichhorn ve Louis Hofmann gibi genç ve tecrübeli isimleri aynı yapımda buluşturan dizi, Winden isimli bir Alman kasabasında kaybolan iki çocuğun arama sürecinde ve sonrasında yaşanan gizemli ve karmaşık olayları merkezine alıyor.

İzlerken bir dizi içinde üç dizi izliyormuş havası yaratan ve karakterlerin küçüklüklerini, yaşlılıklarını farklı zamanlar ve mekanlarda izleyiciyle buluşturan Dark, son zamanlarda karşımıza çıkan en iyi yapımlardan biri. Yayın tarihi açıklamak konusunda bir standartı olmayan ve sürprizleri seven Netflix, üçüncü sezon için henüz bir yayın tarihi açıklamadı ama bu sezonun başlangıç tarihini düşünürsek dizideki kıyamet gününde, yani 27 Haziran 2020’de yeni sezonla buluşabiliriz.