kadıköy’ün incisi [mecra], cuma akşamı [mecra] salon’a merhaba diyor

kadıköy’ün incisi [mecra], cuma akşamı [mecra] salon’a merhaba diyorKadıköy’ün bir tanesi [mecra], mahalleye yeni bir soluk getirecek [mecra] salon’u 21 Haziran Cuma akşamı özel bir etkinlikle açıyor.

2017’de hayatımıza giren [mecra], Kadıköy’ün en yoğun programına sahip mekanlarından biri olarak leziz mutfağı ve zengin içki menüsün yanı sıra neredeyse her akşam gerçekleştirdiği etkinlikleriyle kalbimizi kazanmaya devam ediyor. Bu kadar iyi anlaştığımız yetmezmiş gibi bir de misafirlerine çeşitli performans, parti, atölye, söyleşi, gösterim ile sergileri keşfetme ve hayata geçirme olanağı verecek [mecra] salon’u hayata geçiren sevgili [mecra], daha bize ne yapsın!

[mecra] salon, ilk etkinliğinde Enes Alba, Ömer Tevfik Erten, Ali Murat Gali ve Ekin Keser’in eserleriyle yer alacağı Salon w./ Proud & Pride isimli karma sergiyle saat 20.00’de kapısını açacak. Ardından kokteyl ile devam edecek sergide Barış Demirel ve Stiff, akustik performanslarıyla partiyi Summer Night Sessions için[mecra] teras’a taşıyacak.

Gelin, tanış olalım…