maisie williams two weeks to live ile ekranlara dönüyor

maisie williams two weeks to live ile ekranlara dönüyor


arya’nın finalde nerelere açıldığı belli oldu


Game of Thrones’un Arya’sı olarak elimizde büyüyen Maisie Williams, yeni bir projeyle ve bu defa bir komediyle arayı açmadan ekranlara geri dönüyor. Williams’ın yeni projesi, Sky ekranlarında yayınlanacak Two Weeks to Live oldu.

Çekimlerine bu yıl başlanacak dizi için Willams, “Two Weeks to Live, çok büyük potansiyeli olan bir dizi, ben de bu harika ekiple unutulmaz bir iş yapacağımıza inanıyorum.” açıklamasında bulundu. Dizinin yönetmeni Jon Mountague ise dizide Maisie Williams ile çalışmaktan en az onun kadar memnun. Montague’nun cesur, çok İngiliz ve orijinal bir komedi olarak tanımladığı dizi, yanlışlıkla hem acımasız bir gangsteri hem de polisleri peşine takan genç Kim Noakes’ın hayatını konu alacak.

Williams, Game of Thrones dışında “Gen: Lock” ve “Doctor Who” gibi yapımlarda da izleyici karşısına çıkmıştı. İlk sezonu 6 bölüm sürecek bu dizide ise, Williams’ı ilk defa bir komedide izleyeceğiz. Senaryosunu Gaby Hull’un yazacağı dizinin, 2020 yılında yayınlanması bekleniyor. Yani yakın bir tarihte Arya’yı tekrar ekranlarda görmek isteyenler için kötü haber: “not today”.

Game of Thrones’un final yapmasının ardından kahramanlarımız teker teker yeni projelere imza atmaya başladı. Geçen günlerde, Jamie Lannister olarak tanıdığımız Nicolaj Coster- Waldau’nun, Gone Hollywood isimli yeni FX dizisinde yer alacağını duyurmuştuk.