yeni kingsman filminin ismi ve vizyon tarihi belli oldu

yeni kingsman filminin ismi ve vizyon tarihi belli oldu


çok yaratıcı; the king’s man


Aylardır Kingsman: The Greatest Game ismiyle çıkması beklenen Kingsman’in kuruluş hikayesini konu alan filmin adı kesinleşti. Fox’un pek yaratıcı seçimine göre filmin adı kısa ve öz olarak The King’s Man olacak.

İlk iki filmde olduğu gibi Matthew Vaughn’un yöneteceği filmde, Kingsman organizasyonunun tarihi ve kuruluş hikayesi, milyonları yok etmek isteyen kötü adamlar ve kriminal dehalarla uğraşmak zorunda olan bir adamın hikayesine odaklanılarak anlatılacak. Asıl kurucuyu filmin merkezine alan bu filmin konusu ve asıl kurucunun bu köklü organizasyonu kurma hikayesi serinin çizgi romanlarında geçmiyor. Yani sıfırdan bir senaryo bizleri bekliyor.

Ralph Fiennes, Harris Dickinson, Daniel Brühl, Charles Dance, Rhys Ifans ve Matthew Goode’un rol alacağı film, Kingsman: The Secret Service ve Kingsman: The Golden Circle sonrası üçlemenin son filmi olacak.

The King’s Man, 14 Şubat 2020’de vizyonda, hala Kingsman serisine yabancıysanız 2020 Şubat’a kadar yetişmeniz için Kingsman: The Secret Service fragmanı aşağıda.