evan goldberg ve seth rogen ikilisinin yapımcı koltuğunda oturduğu good boys’tan fragman

evan goldberg ve seth rogen ikilisinin yapımcı koltuğunda oturduğu good boys’tan fragmanThe Office dizisinin senaristlerinden Gene Stupnitsky’nin yönetmen koltuğuna oturduğu, Evan Goldberg ve Seth Rogen ikilisinin de yapımcılığını üstlendiği Good Boys’tan yeni bir fragman paylaşıldı.

Beyaz perdenin, özellikle stoner komedi filmlerinin en meşhur ikililerinden olan Seth Rogen ve Evan Goldberg’in Superbad, Pineapple Express ve Sausage Party gibi yapımlarının yanına yazılmayacak olsa da bol bol güldürecek yeni filmi Good Boys, altıncı sınıf öğrencisi üç yakın arkadaşın okulu astıkları gün kendilerini içinde bulduğu macerayı ve aynı anda ergenlikle boğuşmalarını anlatıyor.

Prömiyerini yaptığı SXSW Film Festivali’nden olumlu yorumlarla dönen filmde Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisini yapımcı koltuğunun yanı sıra oyuncu olarak da filmde görüyoruz. The Office dizisinin senaristlerinden Gene Stupnitsky’nin yönetmen, Lee Eisenberg‘in de senarist olarak dahil olduğu kadrosuyla adeta Voltran oluşturan filmde Jacob Tremblay, Brady Noon, Keith L. Williams, Molly Gordon, Will Forte, Lil Rel Howery gibi genç isimler yer alıyor.

6 Eylül’de vizyona girecek filmin fragmanı hemen aşağıda.