harry styles’ın yolu disney ile kesişmek üzere

harry styles’ın yolu disney ile kesişmek üzere


küçük denizkızı'nın prensi geliyor


One Direction grubuyla başladığı kariyerinin devamında başarılı desek yanılmayacağımız bir solo albüm, Christopher Nolan’ın Dunkirk filminde rol almak ve Met Gala’ya ev sahipliği yapmak gibi önemli adımlar atan Harry Styles’ın yolu Disney ile kesişmek üzere.

Şu sıralar filmde başrolü alan Haile Bailey üzerinden dönen tartışmalarla takip ettiğimiz Disney’in Küçük Denizkızı live-action uyarlamasından sonunda farklı ve ilgi çekici bir haber geldi. Son olarak Baz Luhrmann’ın müstakbel projesinde Elvis Presley’yi canlandırma şansını kıl payı farkıyla Austin Butler’a kaptıran geçen Harry Styles, Küçük Denizkızı Ariel’in uğruna kuyruğunu ve su altındaki yaşamını bıraktığı aşığı Prens Eric’i canlandırmaya en yakın aday olarak gözüküyor.

Son yıllarda sinema dünyasıyla yakın temasta olan Styles, Rob Marshall’ın yönetmen koltuğunda oturacağı film için görüşülen isimlerin arasında şu anda en çok öne çıkan isim. Yakın zamanda kendisini daha çok sinema projesinde göreceğimize emin olduğumuz genç yetenek, eğer rolü alması halinde Melissa McCarthyJacob Tremblay ve Awkwafina gibi isimlerle birlikte çalışacak.

2020’nin ilk aylarında prodüksiyon çalışmalarına başlanacak filmin vizyon tarihi henüz açıklanmadı.