the hitchhiker’s guide to the galaxy bu kez dizi formatında yeniden huzurlarınızda

the hitchhiker’s guide to the galaxy bu kez dizi formatında yeniden huzurlarınızda


galaksiler arası turlarımız başlamıştır


Stüdyoların 80’ler ve 90’lardan hatırladığımız yapımları yeniden hortlattığı, yakın 2000’lerde izleyip sevdiklerimizi ise “yeniden film serisi yapmak için daha bi’ on yılı var” diyerek dijital platformlara orijinal seri olarak pasladığı bu günlerde, bir yeni dizi adayı da sevilen 2005 yapımı bilim kurgu filmi The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy.

Bu sefer Hulu’nun ellerinde (yeniden) can bulacak yapım, dünya uzaylılar tarafından yok edilmeden önce canını kurtarmayı başaran Arthur Dent’in galaksiler arası maceralarını anlatacak.

Ünlü yazar Douglas Adams’ın romanını bu kez televizyon için uyarlayacak isimler ise Lost ve Bates Motel’in yaratıcılarından Carlton Cuse ve geçtiğimiz yıllarda DC’ye zafer kazandıran filmlerden biri olan Wonder Woman’ın hikayesini kaleme alan isimlerden Jason Fuchs.

Popüler film uyarlamasında Martin Freeman, Sam Rockwell, Mos Def, Zooey Deschanel, Bill Nighy, John Malkovich, Stephen Fry ve Alan Rickman gibi büyük isimleri izlediğimiz hikayede bu sefer kimleri göreceğimiz ise henüz belli değil.Advertisement