safdie kardeşlerin adam sandler’lı yeni filminin müzikleri oneohtrix point never’dan

safdie kardeşlerin adam sandler’lı yeni filminin müzikleri oneohtrix point never’danRobert Pattinson’lı Good Time ile 2017’nin en underrated filmlerinden birine imza atan Safdie Kardeşlerin yeni filmi Uncut Gems’in soundtrack’i, ikilinin Good Time’da da birlikte çalıştığı Oneohtrix Point Never’a emanet olacak.

Toronto Uluslararası Film Festivali’nde uluslararası prömiyerini gerçekleştirecek filmin başrolünde büyük fırsatlar peşinde koşarken aile hayatını ve işini dengede tutmada bocalayan bir kuyumcu rolünde Adam Sandler’ı izleyeceğiz. The Meyerowitz Stories ile kariyerinin sulu şaka dönemine bir virgül koyan Sandler’ın filmdeki performansını şimdiden merak ediyoruz.

Sandler’ın yanı sıra Idina Menzel, Lakeith Stanfield, Judd Hirsch, Eric Bogosian, Pom Klementieff ve Kevin Garnett’ın gibi isimlerle çalışacak ikili, ilk oyunculuk sınavını verecek olan Abel Tesfaye nam-ı diğer The Weeknd’i de yönetecek.

Ülkemiz için vizyon tarihi henüz ufukta görünmeyen film, Eylül ayında TIFF 2019’de seyircinin beğenisine sunulduktan sonra Amerika’da 13 Aralık tarihinde vizyona girecek.