james gunn’ın yöneteceği suicide squad filminin kadrosu belli oldu

james gunn’ın yöneteceği suicide squad filminin kadrosu belli oldu


yeniler, eskiler...


2018’de Marvel’dan kovulan ve Guardians of the Galaxy serisini yarım bırakıp DC’ye geçen James Gunn, attığı bir Tweet ile yönetmen koltuğunda oturduğu The Suicide Squad’ın oyuncu kadrosunu açıkladı.

İlkini 2016 yılında izlediğimiz Suicide Squad, vizyona girmeden önce kadrosu ve hikayesiyle DC’nin beklenen sıçramayı yapacağı film olarak epey merak ediliyordu. Vizyona girdikten sonra diğer DC filmleri gibi boşlukta kaybolan The Suicide Squad, devamının geleceğinin açıklanmasıyla şaşırtmayı başarmıştı.

Gunn’ın paylaştığı Tweet ile öğrendiğimiz ve ilk filmde yer alan karakterlerden ikinci filmde de karşımıza çıkacak isimler olduğunu gördüğümüz Suicide Squad: İkinci Bahar’da Joel Kinnaman’ı Rick Flag, Jai Courtney’yi Captain Boomerang, Viola Davis’i Amanda Waller ve Margot Robbie’yi de Harley Quinn rolünde bir kez daha izleyeceğiz.

Filmin senaryosunu da yazacak Gunn’a bununla birlikte John Cena, Idris Elba ve Doctor Who’dan tanıdığımız Peter Capaldi, Pete Davidson, Alice Braga, Nathan Fillion ve David Dastmalchian gibi isimler eşlik edecek.

Vizyon tarihine neredeyse iki yıl olan film için belirlenen tarih şimdilik 6 Ağustos 2021 gözüküyor.