kingsman serisinin spin-off’undan 2. fragman yayınlandı

kingsman serisinin spin-off’undan 2. fragman yayınlandı


aksiyona doyacağız


2014 yılında vizyona giren The Secret Service ile başlayan ve 2017’de beyaz perdede gördüğümüz ikinci film The Golden Circle’ın ardından; seriyi bir adım daha ileri ama zaman dilimi olarak da geçmişe götürecek Kingsman spin-off’undan bir fragman daha paylaşıldı.

Senaryosunu ve yönetmenliğini Matthew Vaughn’un yaptığı süper yaratıcı isimli The King’s Man, bu filmde seriye adını veren istihbarat örgütünün kuruluşunu anlatacak. The King’s Man, Eggsy (Taron Egerton), Harry (Colin Firth) ve hatta Statesman karakterinin hikayelerinin başlangıcından önce, örgütün nasıl kurulduğunu ve tarihin en kötü tiranlarının milyonlarca kişinin yok edileceği savaş hazırlığına çomak sokan Kingsman istihbarat örgütünün durdurma mücadelesini anlatacak.

Filmin oyuncu kadrosunda Harris Dickinson, Ralph Fiennes, Djimon Hounsou, Alison Steadman, Aaron Taylor-Johnson, Matthew Goode, Gemma Arterton ve Tom Hollander gibi isimler yer alıyor. 14 Şubat 2020’de vizyona girecek ve bizi aksiyona doyuracak The King’s Man filminden paylaşılan yeni fragman hemen burada.

Advertisement