little miss sunshine’ın yönetmenlerinden aynı dizide iki paul rudd birden

little miss sunshine’ın yönetmenlerinden aynı dizide iki paul rudd birden


living with yourself


Yaşını göstermeyenler liginin üst sıra isimlerinden ve de sempatik mi sempatik oyuncu Paul Rudd’ın iki karakteri birden canlandıracağı Netflix dizisi Living With Yourself’ten ilk fragman yayınlandı.

Little Miss Sunshine, Ruby Sparks ve Battle of Sexes gibi filmlerin yönetmeni olan başarılı ikili Jonathan Dayton ve Valerie Faris‘in yönetmenliğini üstlendiği Living With Yourself, Paul Rudd’ın uzun bir süre sonra televizyon dünyasına dönüş yaptığı yapım olarak merakla bekleniyor.

Hayatı yolunda gitmeyen ama her şeye rağmen yaşamak için çabalayan Miles Elliott isimli karakter olarak karşımıza çıkacak Rudd, başrolü kendisiyle paylaşıyor. Evet kendisiyle…

Rudd’ın sürekli çabalayan halinden kurtulmak, daha iyi biri haline gelebilmek için deneysel bir tedavi programına girmesini ve kendisinin daha iyi versiyonunun kendisiyle yer değiştirmesini keşfetmesini izleyeceğimiz dizi, toplam 8 bölümden oluşacak. İlk sezonunun senaristi ve dizinin yaratıcısı koltuğunda ise The Daily Show‘un yazarı Timothy Greenberg yer alıyor.

Aisling Bea, Stephen Dexter, Desmin Borges ve Karen Pittman gibi isimlerin Rudd’a eşlik edeceği dizi, 18 Ekim’de Netflix üzerinden izlenebilecek.