el camino ilk haftasında 25 milyon izleyiciye ulaştı

el camino ilk haftasında 25 milyon izleyiciye ulaştı


yunanistan'ın nüfusundan fazla


Türkçe’ye Jesse’nin Yolu diye çevirebileceğimiz El Camino: A Breaking Bad Movie, Breaking Bad hayranları tarafından aylardır merakla bekleniyordu. Akıbeti belli olmayan baş karakterimiz Jesse‘nin başından geçenleri izlediğimiz, Albequerque’yi turladığımız, Walter White’ı görerek tekrar top sakal bırakmaya başladığımız El Camino, ilk haftasında 25 milyon kişi tarafından izlendi.

Breaking Bad evreninin yaratıcısı Vince Gilligan‘ın yönetmen koltuğunda oturduğu film, Neilsen’in reyting raporlarına göre ilk 3 günde 8.2 milyon kişi tarafından izlenmişti. Rakamlar gösteriyor ki Breaking Bad, 6 senedir yeni bir bölümü yayınlanmamasına rağmen seyirciler tarafından unutulmamış, hatta ve hatta özlenmeye devam ediyor.

Netflix’in 45 milyon izlenen Bird Box ve 64 milyon izlenen Stranger Things 3 yapımlarından sonra bir haftada en çok izlenen 3. yapımı olan El Camino: Jesse’nin Yolu, belki de Türk televizyonlarında alışık olduğumuz, çok tutan dizilerin finalinin film olarak çekilmesi geleneğini Amerika’ya getirecek.Advertisement