zoë kravitz’li high fidelity’den ilk görseller geldi

zoë kravitz’li high fidelity’den ilk görseller geldi


14 şubat 2020’de hulu’da


Stephen Frears’ın kült fimi High Fidelity’nin Zoë Kravitz’li televizyon uyarlamasından ilk görseller geldi.

Nick Hornby’nin 1995’te kaleme aldığı, 2000 yılında sinemaya da uyarlanan High Fidelity’nin televizyona uyarlanacağı haberini geçtiğimiz sene almıştık. Sinema uyarlamasında John Cusack’i başrolde izlediğimiz High Fidelity’nin televizyon uyarlamasında ise Mad Max: Fury Road ve Big Little Lies gibi yapımlarla tanınan ve son günlerde Robert Pattinson’lı The Batman filminde Catwoman rolünü canlandıracağı açıklanan Zoë Kravitz başrolde olacak.

Brooklyn’li bir plak dükkanı sahibi Rob’un, eski ilişkilerini müzik ve pop kültürü üzerinden gözden geçirmesini konu edinen High Fidelity, sinema uyarlamasında Rob karakterini John Cusack canlandırmıştı. Televizyon uyarlamasında ise hikayeye farklı bir bakış açısı katması için Rob karakterine Zoë Kravitz hayat verecek.

Bull ve Ugly Betty’nin yazarları Veronica West ve Sarah Kucserka’nın senaryosunu üstlendiği yapım, başta Disney+ için düşünülmüş fakat içerik sebeplerinden dolayı Hulu’ya transfer olmuştu. Da’Vine Joy Randolph, David H. Holmes, Kingsley Ben-Adir ve Jake Lacy gibi isimlerin de Kravitz’e eşlik edeceği High Fidelity 14 Şubat 2020’de Hulu’da yayınlanacak.