bir türlü gelmeyen scoob!’dan ilk görseller burada

bir türlü gelmeyen scoob!’dan ilk görseller burada


fragman da bu pazartesi geliyor


Tony Cervone tarafından yönetilen ve 2013’ten beri yapım aşamasında olan Scoob!’dan ilk görseller elimize ulaştı. Warner Bros’un animasyon filmi Scoob!, 2002 ve 2004’te yayınlanan Scooby-Doo ve Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed’in ardından çıkacak ilk yapım olacak. 2018 Ekim’inde yayınlanması planlanan film, iki senelik bir gecikmeyle 2020’de vizyonda olacak.

Filmin genç dedektif çetesinin tanışma hikayesi ve Mystery Inc.’i nasıl kurdukları ekseninde gelişeceği gelen bilgiler arasında. Kaynaklara göre Mystery Inc. tayfası hayalet köpek Cerberus üzerinden dönen şeytani bir planı önleyip bu esnada Scooby’nin gizli mirasını ve kendi kaderlerini keşfedecek.

Frank Welker 2002’den beri yaptığı gibi Scoody-Doo’yu seslendirecek. Will Fortenin Scooby’nin en iyi arkadaşı Shaggy’nin sesi olacağı filmde, ekibin kalanı ise Zac Efron (Fred), Gina Rodriguez (Velma) ve Amanda Seyfried (Daphne) tarafından seslendirilecek. Filmin seslendirme kadrosunda yer alması yüksek ihtimal olan isimler arasında Tracy Morgan, Ken Jeong, Kiersey Clemons, Mark Wahlberg ve Jason Isaacs’in adı da geçiyor.

Bu pazartesi ilk fragmanı yayınlanacak olan animasyon hepimizi 2000’lerin başına ışınlayacak gibi duruyor. ABD’de 15 Mayıs 2020’de ilk gösterimi yapılacak olan filmin Türkiye’de ne zaman vizyona gireceği ise henüz belli değil.