dans albümü hazırlığında olan frank ocean’dan yeni tekli

dans albümü hazırlığında olan frank ocean’dan yeni tekli


in my room


Şu sıralar parti organizatörlüğü ile meşgul olan Frank Ocean, elektronik müziğin köklerinden beslendiğini açıkladığı müstakbel albümünde yer alacağını tahmin ettiğimiz bir tekli paylaştı.

PrEP+isimli bir etkinlik serisi için New York’ta harıl harıl çalışmakla meşgul olan çağımızın en yaratıcı genç isimlerinden Frank Ocean, 2019 içerinde yayınladığı ikinci teklisi In My Room’u yayınladı. Geçtiğimiz haftalarda DHL isimli bir şarkıyla bizleri kucaklayan Ocean, düzenlediği partinin tanıtımı için Justice tarafından remix’lenen ama orijinalini hala dinleme fırsatı yakalayamadığımız Dear April ile kapıyı aralamıştı.

2016’da yayınladığı Blonde ve Endless albümlerinde gece hayatı ve “club music” etkileri alttan alta da olsa hissedilen Ocean’ın ‘’Bir süreliğine, doğası gereği yalnız olan işten uzaklaşmak istiyorum. Daha önce hiçbir gruba girmedim, bu yüzden her zaman kendim yazdım ve çalıştım. Uzmanlaşmadığım alanlara daha fazla çalışarak kendimi geliştirmek istiyorum. Şimdi de biraz farklı taraflara yönelip Detroit, Chicago, Fransız elektronik müzik sahneleri, house ve tekno üzerine bir şeyler yapmaya çalışıyorum’’ açıklaması bizleri heyecanşandırmaya yetmişti.

Bu açıklamanın da meyvelerini yavaş yavaş gördüğümüz şarkılardan ikincisi olan In My Room’un “lyric video”sunu hemen aşağıda bulabilirsiniz.