gillian anderson’lı sex education’ın ikinci sezonundan ilk görseller

gillian anderson’lı sex education’ın ikinci sezonundan ilk görsellerNetflix’in geçtiğimiz yılın başında yayınlanmaya başlayan ve ismiyle Türk izleyicilerin de dikkatini çeken Sex Education’ın ikinci sezonundan ilk görseller paylaşıldı.

Çok arkadaşı olmayan ve kendi küçük dünyasında hayatını sürdüren Otis Milburn’ün hikayesini anlatan Sex Education, Moordale adlı kasabada seks terapisti ebeveynleriyle birlikte yaşayan Otis’in liseye geldiğinde öğrendikleri sayesinde uzmanlaştığı bu konu okulda popüler olmak için  kullanmaya karar vermesini anlatıyor.

Yakın arkadaşı Maeve ile birlikte gizli bir seks terapisi kliniği kuran Otis, burada arkadaşlarının cinsel hayatıyla ilgili sorunlarına çözüm bulup onlara danışmanlık hizmeti vermeye başlar.

Gillian Anderson, Asa Butterfield, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Aimee-Lou Wood, Connor Swindells, Kedar Williams-Stirling, Tanya Reynolds, Patricia Allison ve Alistair Petrie’den oluşan kadronun yeni sezonda da aynı şekilde karşımıza çıkacağı dizinin ikinci sezonun da ilk sezon kadar ilgi göreceğine şüphemiz yok.

Advertisement